Pomiń nawigację

Ogłoszenia parafialne

INTENCJE 

 

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.

7.00 Za † Danielę Dyl- Kołodziejczyk w 5 rocznicę śmierci.

9.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnej rocznicy urodzin ks. Wiesława Hudka – od Akcji Katolickiej.

11.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji 30 rocznicy urodzin Michaliny, 15 rocznicy urodzin Agaty oraz 1 rocznicy urodzin Stanisława i w intencji całej rodziny.

15.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Anioła Stróża, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji 3 rocznicy urodzin Anielki Kontny i w intencji całej rodziny.

 

Poniedziałek 01.03.
8.00 Za † Annę Gorczyk w 15 rocznicę śmierci.

18.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnej rocznicy urodzin ks. Wiesława Hudka – od rodziny Krawczyk.

 

Wtorek, 02.03.
8.00 Za † Władysławę Rytelewską – od sąsiadów z ul.Bocznej.

18.00 Za † Eugenę Podsiadło – od mieszkańców z ul. Leśnej.

 

Środa , 03.03.
8.00 Za † Klarę Szewczyk - od sąsiadów z ul. Bocznej.

18.00 Za † Otylię Wilczek w rocznicę ziemskich urodzin.

 

Czwartek, 04.03.
8.00 O powołania kapłańskie, zakonne, misyjne.

17.00 W intencji chorych, polecanych modlitwom Apostolstwu Zdrowia.

 

Piątek, 05.03.
8.00 W intencji czcicieli Najświętszego Saerca Pana Jezusa.

18.00 Za ‡ Jadwigę i Władysława Chudy, ‡ rodziców z obu stron, ‡ z pokrewieństwa Kremiec, Chudy, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Sobota, 06.03.
8.00 Msza św. wynagradzająca za obelgi , przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę i nienawiść wobec Maryi.

18.00 Za † Wojciecha Foltyn, † żonę Marię,‡ synów Gerarda i Stanisława, † synową Renatę, ‡ z pokrewieństwa,‡ z rodziny Foltyn, Huf.

 

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.
7.00 Za ‡ rodziców Hildegardę i Leona Frysz, † męża Władysława,† syna Damiana
‡ dziadków, ‡ teściów, † Lidię Błaszczyk.

9.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji 25 rocznicy urodzin syna Michała Duda.

11.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnej rocznicy urodzin ks. Wiesława Hudka – od Eguipes Notre Dame.

15.00 Za ‡ Marię i Janusza Szendzielorz- od przyjaciół.

 

Poniedziałek 08.03.
8.00 Za † Józefa Groborz, ‡ dziadków Gertrudę i Henryka,‡ z pokrewieństwa Salamon, Werber, dusze w czyśccu cierpiące.

18.00 Za † Teresę Dastyk w 2 rocznicę śmierci.

 

Wtorek, 09.03.
8.00 Za ‡ Zacheusza i Kazimierę Piewczkowski, ‡ Benignę i Edwarda Gorczyk.

18.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnej rocznicy urodzin Urszuli Wilczek.

 

Środa , 10.03.
8.00 Za ‡ rodziców Leokadię i Stefana, † siostrę Zofię, ‡ dziadków z obu stron.

18.00 Za ‡ rodziców Hildegardę i Kazimierza Skrobol, ‡ Martę i Wacława Stolarek,
‡ z pokrewieństwa.

 

Czwartek, 11.03.
8.00 Za † Małgorzatę Pruciak – od sąsiadów z ul. K. Miarki.

17.00 Za ‡ Mieczysława i Stefanię Młoczek, † syna Tadeusza, ‡ z rodziny

 

Piątek, 12.03.
8.00 Za † Małgorzatę Pruciak – od Żywego Różańca i Apostolstwa MB Patronki
Dobrej Śmierci.

18.00 Za ‡ Adama, Janinę i Halinę Warzywok, ‡ z rodziny.

 

Sobota, 13.03.
8.00 Za † Bronisława Wójcik w 30 dzień po śmierci.

18.00 Za † henryka Owczarek w rocznicę urodzin.

 

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.
7.00 Za † Damiana Wiśniarz – od Małgosi i Andrzeja.

9.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Mariana z okazji 82 rocznicy urodzin i Bogusławy, oraz Tomasza z okazji 40 rocznicy urodzin i żony Anety oraz dzieci Kaliny i Marceliny.

11.00 Za † Dominika Jasińskiego w 30 dzień po śmierci.

15.00 Za ‡ Eugenię i Stefana Ogórek, ‡ Gertrudę i Konrada rybica, ‡ Marię i Antoniego Ogórek, ‡ siostry, brata, ‡ szwagierki, ‡ szwagrów, ‡ z pokrewieństwa Ogórek, Hochhaus, Dutka, Cabak, Głuchowski.

© parafia p.w. św. brata Alberta, Żory 2008
projekt i realizacja: Leszek Feist